Zühre Ana Diyabetik Kozalak Macunu

(1 müşteri değerlendirmesi)

229,00

Zühre ana sevia katkısı olan, diyabetik kozalak macunu güneş ışıklarından farklı yerlerde muhafaza ediniz.  Sakladığınız bölgelerin serin ve kuru  olmasına özen gösteriniz. Aynı zamanda çocukların erişemeyeceği yerde ve kendi ambalajı içerisinde içinde saklayınız.

Kullanım Bilgisi

Zühre ana fiyabetik kozalak macunu, bitkisel karışıma sahip olan ürün 11 yaş ve üzeri yetişkinler için kullanılabilmesi uygundur. Kullanım şekli sabah ve akşam birer ölçek (Günde  2 ölçek – 10 ml) tüketilebilir. tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarıları: Ürün içeriğine alerjisi olanlar doktora başvurması önemle rica olunur.

Saklama Koşulları: Güneş ışığından mutlaka uzak yerlerde sSerin bölgelerde muhafaza edebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı bölgeleri tercih ediniz.

Zühre Ana Diyabetik Kozalak Macunu İçindekiler

Kozalak, Sakız (Çam), Zerdeçal, Zencefil, Havlıcan, Karanfil, Kebabiye, Beta glukan,  Çinko glukonat, Kolekalsiferol (Vitamin D3), Askorbik Asit (c vitamini), Keçiboynuzu Tozu, Diyonize Su, Corboxymethyl (Kıvam arttırıcı), Stevia (Tatlandırıcı), Nane.

Zühre Ana Diyabetik Kozalak Macunu için 1 değerlendirme

  1. Nuray Yiğit

    Ankara çayyolunda oturan birisi olarak sizden satın almış olduğum ikinci ürün bu diyabetik kozalak macunu. 1 ay öncesinden yine sizin sitenizden normal kozalak macunu satın almıştım ve çok memnun kalmıştım. Şimdi bu diyabetik olanından sipariş verdim. Merakla paketimi bekliyorum. Umarım önceki macun kadar memnun kalırım. Teşekkürler.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart