Zühre Ana Hurma Özü

(1 müşteri değerlendirmesi)

149,00

Zühre Ana Hurma Özü, Net miktar: 350 gr’dır.  Seçilmiş hurma meyvelerinin yüksek teknoloji teknoloji kullanılarak kaynatılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretlilmesinden oluşur. Rafine şeker içermemesi ve doğal şeker yerine kullanılabilir olması önemli bir kriteridir.

Hurma Özü Nedir?

Besin değerleri yüksek bir gıda olup lezzetlidir. Hurma Özünde demir, kükürt, sodyum ve kalsiyum bulunmaktadır. Kesinlikle herhangi bir katkı maddesi içermez. Koruyucu ve renklendirici bulunmamaktadır. Aynı şekilde gluten içeriğinde bulunmamaktadır. Doğal şeker içerdiğinden normal şeker içermez.

Zühre Ana Hurma Özü Kullanım Şekli

Rafine şeker tiketmek istemediğiniz tüm tariflerde zühre ana hurma özü kullanabilirsiniz.  tarife katabilirsiniz.  Yapmış olduğunuz tatlılarınızda veya reçel şeklinde ekmeğinize sürerek kullanabilirsiniz. Kullanım şeklinde gelince; sabah-akşam günde iki defa 1’er tatlı kaşığı ile kullanabilmeniz mümkündür.

Uyarılar: Güneş ışığından uzak serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Ürünü kendi kutusunda  saklamanız tavsiye edilir.

İçeriği

Hurma Özü

Zühre Ana Hurma Özü için 1 değerlendirme

  1. NAİME

    Zühre ana ürünlerini çok beğenen biri olarak Zühre Ana Hurma Özünü mutlaka deneyeceğim. İnşallah diğer zühre ürünleri gibi memnun kalırım..

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart